• 1.lato
  • 2.uborzana
  • 3.nowoczesne-pokoje
  • 4.goracy-potok

Aktualności / Blog

Nowe pokoje "U Borzana"

karta-tatrzanska

Nocleg na Podhalu: z dala od turystycznego zgiełku, blisko gór i w komfortowych warunkach? Serdecznie zapraszamy na nocleg U Borzana! W naszej ofercie znajdują się komfortowe pokoje gościnne 2-, 3- i 4-osobowe, z których każdy posiada charakterystyczny klimat, a także oddzielny, duży i wyjątkowo komfortowy apartament dla większej ilości osób.

baseny

Od kilku lat, Podhale stało się swoistym centrum basenów termalnych. Bogata oferta wody czerpanej z ciepłych źródeł oraz rozmaite atrakcje czekające, przyciągają fanów pluskania się w wodzie. Jednak woda na basenach termalnych nie jest zwyczajna, gdyż posiada niezwykłe właściwości zdrowotne, przez wysoką zawartość minerałów takich jak magnez, potas, sód, żelazo, wapń czy siarka.

dunajec

Jeżeli jakakolwiek miejscowość może być nazwana kolebką turystyki na Podhalu, będzie to Biały Dunajec. Każdy, kto spędził w tym magicznym miejscu choć kilka dni, doskonale wie dlaczego. Jeżeli jednak jeszcze nie miałeś okazji poznać jej  walorów, zapoznaj się z tą publikacją. Noclegi "U Borzana" zapraszają na krótką wycieczkę po malowniczym Białym Dunajcu.